Торф’яні стаканчики

Торф'яні стаканчикиПропонуємо придбати торф’яні стаканчики (касети) за наступними цінами:

мішок (540 шт х 12) – 6480 грн

мішок (378 шт х 6) – 5670 грн

Стаканчики (касети) з торфу – це оригінальна новинка у сфері агрокультури, що набирає все більшої популярності. Це мега зручно при висаджуванні у відкритий ґрунт і гарантія 100% приживлюваності рослин. Пересадка зі стаканчиком (горщиком) дозволить отримати необхідні в перший період поживні речовини рослині, адже виготовлений стаканчик (горщок) з торфу, надзвичайно багатого перегноєм. Варто зазначити, що це повністю екологічно безпечний продукт у порівнянні з іншими, представленими на ринку касетами, лотками, контейнерами та іншої тарою. Торф’яні стаканчики (горщики) не можуть бути носіями патогенних бактерій. Від поливу вологі горщики з торфу не розкладаються. Це відбувається тільки після пересадки у відкритий ґрунт! Тому вже на перших стадіях вирощування Ви можете не переживати за свій майбутній урожай.

Стаканчик (касета) з торфу – це спресований у формі конуса торф, який використовується для пророщування різних агрокультур з подальшою пересадкою їх у теплицю або відкритий ґрунт. Використання стаканчиків (горщиків) з торфу прискорює процес росту і висадки рослин, запобігаючи пошкодженню кореневої системи при висаджуванні на постійне місце росту. Використання стаканчиків з торфу при розведенні розсадного матеріалу дозволяє підтримувати оптимальний рівень вологості ґрунту і, як наслідок, уникнути перезволоження і гниття кореневої системи. Коріння молодих рослин захищені від пошкоджень, оскільки посадковий матеріал пересідає разом зі стаканчиком з торфу, який повністю розкладається в ґрунті протягом 25-30 діб. Агрофізичні властивості торфу в значній мірі сприяють розвитку здорової кореневої системи і її вільному проростанню через стінки стаканчика, завдяки збалансованому складу, з якого він зроблений. Комплекс органічних і мінеральних речовин, якими насичений торф, сприяє зміцненню кореневої системи і росту рослин. Використання торф’яних стаканчиків дозволяє зібрати врожай на 2-3 тижня раніше та на 20-30 % більше.

Показники продукції

Вид 1

Торф'яні стаканчикиРозмір – 75мм х 75 мм

Кількість комірок – 12 шт.

Об’єм стаканчика – 200 мл

Матеріал – сульфатна целюлоза (30%) + верховий сфагновий торф (70%)

Кількість в упаковці – 540 шт.

Ціна за упаковку – 6480 грн.

Вид 2

Торф'яні стаканчикиРозмір – 110 мм х 110 мм

Кількість комірок – 6 шт.

Об’єм стаканчика – 500 мл

Матеріал – сульфатна целюлоза (30%) + верхової сфагновий торф (70%)

Кількість в упаковці – 378 шт.

Ціна за упаковку – 5670 грн.

 Рекомендації по використанню стаканчиків (касет) з торфу.

  1. Наповніть стаканчик з торфу попередньо зволоженим поживним субстратом, посадіть насіння або паростки. Для створення мікроклімату і стимулювання проростання доцільно накрити стаканчик склом або поліетиленовою плівкою.
  2. У процесі росту потрібно періодично зволожувати ґрунт.
  3. За добу до висадки у відкритий ґрунт необхідно рясно полити розсаду до повного зволоження. Торф’яний горщик з розсадою при пересадці потрібно заглибити на 2-3 см нижче рівня ґрунту, що сприяє швидкому його розкладанню.

Сфера використання. Рекомендуємо використовувати стаканчики з торфу для розведення розсадного матеріалу різних овочевих та декоративних рослин (особливо зі слабкою кореневою системою).

Переваги вирощування розсади в торф’яних касетах:

  • не втрачають первісну форму і міцність після поливу і догляду за розсадою протягом усього розсадного періоду;
  • відсутня необхідність виймати розсаду як, наприклад, з пластикової касети;
  • легкий і безпечний процес транспортування завдяки оптимальній товщині стінок, розмірам і відсутності ребер жорсткості;
  • можливість варіювання місця зростання шляхом розрізання на окремі сегменти і частини;
  • зниження часу на отримання життєздатних саджанців (на 2-3 тижні раніше) і збільшення врожаю (на 20-30% вище) в порівнянні з розсадою, вирощеною в інших умовах.

Засоби безпеки. Торф’яні стаканчики є безпечними для навколишнього середовища, не містять небезпечних для здоров’я людини речовин. При роботі з торф’яними стаканчиками потрібно дотримуватися загальних заходів особистої гігієни.

Умови зберігання. Торф’яні стаканчики в герметичній упаковці зберігайте в сухих, добре провітрюваних приміщеннях окремо від добрив, продуктів харчування, кормів і дезінфікуючих засобів, в недоступних для дітей місцях.

Термін придатності – 2 роки від дати виготовлення.

Упаковка. Готові упаковки поставляються в поліетиленових мішках, ємність яких складає 378-540 стаканчиків.

Дізнатися про наявність і можливість купити торф`яні стаканчики для розсади можна у наших менеджерів