В Європі зростає тенденція до використання торфяних пелет для обігрівання

22 Червня, 2015

9

Протягом останніх років в країнах Європейського Союзу в кілька разів збільшилась кількість виробництв і застосування торф’яних пелет. Подібна тенденція прослідковується в Канаді та в США, де цей ринок розвивається також динамічно.
Пелети використовуються для обігрівання приватних будівель і господарських приміщень. Основною сировиною для виробництва такого палива є фрезерний торф.
Технологія виробництва пелет передбачає кілька етапів: сушіння, перемелювання і пресування. Кінцевий продукт має вигляд циліндра, діаметром 6-30 мм при довжині кілька сантиметрів.
Пелети мають дуже малу вологість (8-12%) при високій теплотворній здатності. Вони конкурують з вугіллям через меншу емісію газів і попелу.
Для спалювання пелет використовують котли з бункерами та автоматичною подачею. Можна пристосувати старі котли для автоматичної подачі пелет.
Велика калорійність, низькі викиди, низькі кошти зберігання, мала кількість попелу – основні переваги цього виду відновлювального палива, Все більше мешканців оцінюють ці переваги, починають використовувати пелети, щоб відійти від спалювання газу, але мати автоматизовані системи подачі тепла.
Джерело: http://ecotown.com.ua/news/V-YEvropi-vse-chastishe-vykorystovuyut-pelety-zamist-hazu-pry-obihrivanni/