Хвойний (сосновий) опад для посадки лохини

Хвойний (сосновий) опад для посадки лохиниПропонуємо придбати хвойний (cосновий) опад для посадки та мульчування лохини за наступними цінами:

мішок (70 літрів) – 70 грн

Хвойний (сосновий) опад – це перепрілий слабо розкладений шар хвої та іншої опадаючої рослинності (шишок, кори, листя, гілочок). За своєю суттю це 5-15 сантиметровий шар підстилки під сосновими деревами.

Саме сосновий опад – найкращий натуральний компонент для змішування з кислим торфом при посадці лохини в пропорції 1:1, оскільки соснова хвоя має значно більшу кислотність в порівнянні з ялиновою.

 

Властивості соснового опаду (хвойної підстилки):

  • підвищує кислотність субстрату;
  • підсилює симбіотичний взаємозв’язок коренів лохини з грибами (мікориза);
  • значно покращує аерацію (повітропроникність) і гігроскопічність (поглинання вологи) субстрату для посадки лохини та інших рослин, що віддають перевагу кислому ґрунту;
  • змінює механічний склад ґрунту, роблячи його пухким і структурним, що особливо актуально для важких і глинистих ґрунтів.

 

Сосновий опад як мульча для лохини також володіє безліччю корисних властивостей. Це і утримання вологи, захист від бур’янів, створення сприятливого мікроклімату для рослини, захист від хвороботворних мікроорганізмів внаслідок вмісту в хвої фітонцидів.

 

Дізнатися про наявність і можливість купити хвойний (cосновий) опад для посадки та мульчування лохини можна у наших менеджерів