Очищення водойми за допомогою торфу

28 Червня, 2016

Фільтр для води – пристрій для очищення води від механічних, нерозчинних частинок, домішок, хлору і його похідних, а також від вірусів, бактерій, важких металів і т. д. З фізико-хімічних методів поширений метод сорбція – процес вибіркового поглинання домішок з рідин або газів поверхнями твердих матеріалів (адсорбентів). Особливістю адсорбційних методів вловлювання домішок є їх відносно висока ефективність при малих концентраціях домішок при значних витратах переробляються потоків. Як адсорбенти використовуються дрібнодисперсні матеріали: зола, торф, тирса, шлаки і глина.

vodoyma2

Торф також застосовується для біологічного очищення водойми, істотно впливаючи на якість води у водоймі, пом’якшуючи її і знижуючи кислотний рівень. В результаті зростання водоростей повністю припиняється. Агроіндустрія пропонує великий асортимент подібної продукції. Вибір продукту багато в чому залежить від типу водойми, його величини і фінансових можливостей споживача. Очевидна перевага торф’яних елементів в їх абсолютній екологічній безпеці, автономному застосуванні і високій ефективності.

Очищення водойми за допомогою торфу

Чим менше ставок, тим складніше підтримувати в ньому біологічну рівновагу, він може зацвісти або в ньому загниє листя, принесене з дерев. Це порушує біоценоз, а крім того, від ставка починає неприємно пахнути. Звичайно, якщо встановити в ставку фільтр, насос та інше обладнання, то доглядати за водою буде легше, але й набагато дорожче. Тому можна скористатися дідівськими способами, які допомагали нашим предкам багато століть. Потрібно помістити в ставок полотняний мішечок з верховим торфом або торф’яними таблетками.

Джерело: http://greenologia.ru/othody/ochistka-vodojemov/ochistka-pruda-ot-vodoroslej.html