Переваги використання торф’яних стаканчиків

29 Грудня, 2015

torf_stakan2

Стаканчики з торфу – це оригінальна новинка у сфері агрокультури, набирає все більшої популярності. Це мега зручно при висаджуванні у відкритий ґрунт і гарантія 100% приживлюваності рослин. Пересадка зі стаканчиком дозволить отримати необхідні в перший період поживні речовини рослині, адже виготовлені стаканчики зі сфагнового моху, надзвичайно багатого перегноєм. Варто відзначити, це повністю екологічно безпечний продукт якщо порівнювати з іншими, наданими на ринку касетами, лотками, контейнерами та іншої тарою. Торф’яні стаканчики не можуть бути носіями патогенних бактерій. Від поливу вологі стаканчики з торфу розкладаються. Це відбувається тільки після потрапляння у відкритий ґрунт! Тому вже на перших стадіях вирощування Ви можете не переживати за свій майбутній урожай.

Переваги використання торф'яних стаканчиків

Стаканчик (горщик) з торфу – це спресований у формі конуса торф, який використовується для пророщування різних агрокультур з подальшою пересадкою їх у теплицю або відкритий ґрунт. Впровадження стаканчиків з торфу прискорює процес росту і висадки рослин, запобігаючи пошкодження кореневої системи при висаджуванні на постійне місце зростання. Використання стаканчиків з торфу при розведенні розсадного матеріалу дозволяє підтримувати оптимальний рівень вологості ґрунту і, як наслідок, уникнути перезволоження і гниття кореневої системи. Коріння молодих рослин захищені від пошкоджень, оскільки посадковий матеріал пересідає разом зі стаканчиком з торфу, який повністю розкладається в ґрунті протягом 25-30 діб. Агрофізичні властивості торфу в значній мірі сприяють розвитку здорової кореневої системи і її вільному проростанню через стінки стаканчика, завдяки збалансованому складу, з якого він зроблений. Комплекс органічних і мінеральних речовин, якими насичений торф, сприяє зміцненню кореневої системи і росту рослин. Використання торф’яних стаканчиків дозволяє зібрати врожай на 2-3 тижня раніше та на 20-30 % більше.

Показники продукції

Назва показника

Одиниця виміру

Значення показника

Склад

%

торф – 70 %, целюлоза – 30 %

Розмери торф’яного стаканчика

мм

80х80 (D – 80 мм, H – 80 мм, V – 250 мл)

Товщина стінок

мм

1,0-1,5

Питома вага вологи

%

12-30

Кислотність

рН

> 5,5

torf_stakan1

 Рекомендації по використанню стаканчиків з торфу.

  1. Наповніть стаканчик з торфу попередньо зволоженим поживним субстратом, посадіть насіння або паростки. Для створення мікроклімату і стимулювання проростання доцільно накрити стаканчики склом або поліетиленовою плівкою.
  2. У процесі росту потрібно періодично зволожувати ґрунт.
  3. За добу до висадки у відкритий ґрунт необхідно рясно полити розсаду до повного зволоження. Торф’яні стаканчик з розсадою при посадці потрібно поглибити на 2-3 см нижче рівня ґрунту, що сприяє швидкому його розкладанню.

 Сфера використання. Рекомендуємо використовувати стаканчики з торфу для розведення розсадного матеріалу різних овочевих та декоративних рослин (особливо зі слабкою кореневою системою).

Засоби безпеки. Торф’яні стаканчики є безпечними для навколишнього середовища, не містять небезпечних для здоров’я людини речовин. При роботі з торф’яними стаканчиками потрібно дотримуватися загальних заходів особистої гігієни.

Умови зберігання. Торф’яні стаканчики в герметичній упаковці зберігайте в сухих, добре провітрюваних приміщеннях окремо від інших добрив, продуктів харчування, кормів і дезінфікуючих засобів, в недоступних для дітей місцях.

Термін придатності – 2 роки від дати виготовлення.

Упаковка. Торф’яні стакани упаковані в плівковий матеріал по 20 шт. в одному упаковці. Готові упаковки поставляються в поліетиленових мішках, ємність яких складає 540 стаканчиків.