Соснова тирса для посадки та вирощування лохини

Соснова тирса для посадки та вирощування лохиниПропонуємо придбати cоснову тирсу для посадки та вирощування лохини за наступними цінами:

навалом (1 кубометр) – 100 грн

Соснова тирса – дуже цінний і, що важливо, дешевий і доступний органічний компонент для посадки рослин-ацидофілів, тобто віддаючих перевагу кислому ґрунту (лохина, рододендрони, верес, хвойні породи). За рахунок низької вартості субстрат для лохини на 50 % формується з тирси. Інші 50 % субстрату – це верховий кислий торф з рН 3,5-4,5. Посадка лохини здійснюється саме при такому співвідношенні компонентів субстрату.

Для приготування субстрату придатна свіжа соснова тирса, але найбільша віддача і ефективність буде від злежаної (компостованої) 2-3 роки тирси. Тирса, взаємодіючи з мікроелементами ґрунту, значно посилює мікоризу (симбіоз коренів лохини з грибами), завдяки чому поглинаючі здатності кореневої системи збільшуються в сотні разів. Крім того, гриби покращують пористість, аерацію ґрунту і стимулюють захисні функції рослини в протистоянні патогенним інфекціям.

Крім приготування субстрату, тирса не менш цінна для подальшого мульчування лохини.

Мульча для лохини сприяє:

  •  утриманню вологи в ґрунті;
  •  температурному захисту кореневої системи (взимку від заморозків, навесні-восени – від різких коливань нічних і денних температур, перегріву і охолодження);
  • зменшенню бур’янів;
  • живленню і підвищенню кислотності ґрунту саджанця лохини внаслідок поступового розкладання тирси;
  • швидкому відростанню і рівномірному розвитку куща.

Дізнатися про наявність і можливість купити cоснову тирсу для посадки та вирощування лохини

можна у наших менеджерів