Українці платитимуть за реально спожите тепло: економія коштів складе близько 16%

10 Листопада, 2015

Komunalni plateji
Відтепер українці  будуть платити за тепло, яке вони реально спожили, а не за те, що їм нарахували тепловики. Нарахування щомісячної плати за використання централізованого опалення враховуватиме зміни температурного режиму. 
Відповідне рішення про внесення змін до Постанови №630 було ухвалено Кабінетом Міністрів України, повідомляє «Урядовий Портал».
Як пояснив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, новий механізм нарахування тарифу дозволить уникнути переплат за спожите тепло наприкінці кожного місяця. «За оцінками експертів та згідно з порівнянням з рівнем опалювального періоду 2014-2015 рр. можемо мати 16%-відсоткову економію коштів для населення, що використовує централізоване опалення,  протягом опалювального сезону», – зауважив Геннадій Зубко.
Міністр наголосив, що українські комунальники відтепер мають більш ретельно готуватися до опалювального сезону: дивитися прогноз погоди та заздалегідь готуватися до потепління чи навпаки, до зниження температури, не спалювати дорогоцінні енергоносії «у повітря» тощо.  Ті комунальні підприємства, які знехтують рішенням Кабміну, будуть працювати собі у збиток.
Джерело: http://ecotown.com.ua/news/Ukrayintsi-platytymut-za-realno-spozhyte-teplo-ekonomiya-koshtiv-sklade-blyzko-16-/