Укргазбанк відновив видачу енергоефективних кредитів

9 Березня, 2016

kredit_ukrgazbank1Впродовж минулого тижня Укргазбанк видав “теплих” кредитів на суму 3,2 млн грн. Було видано понад двісті кредитів на заміну котлів, придбання енергоефективного обладнання та заходи з енергоефективності.

В Укргазбанку повністю відновлена видача кредитів на заходи з енергозбереження та заміни котлів для ОСББ та ЖБК в рамках державної програми підтримки населення, повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження.

Минулого тижня на придбання матеріалів та обладнання Укргазбанк видав «теплих» кредитів на суму 3,2 млн. грн.

Утепленням житла знову активно опікується і така категорія споживачів як субсидіанти, які взяли 112 кредитів на суму 1,7 млн. грн.

Також, на заміну газових котлів громадяни оформили 6 кредитів на суму 89 тисяч грн., на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів – 178 кредитів на суму 3,16 млн. грн.

«Дана програма це реальний інструмент для заощадження на оплаті комунальних послуг. Цього року Урядом виділено близько 900 мільйонів гривень на компенсацію за «теплими» кредитами, а це майже втричі більше, ніж минулого року. Тому скористатись державною підтримкою зможе набагато більше громадян», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Державною програмою передбачено відшкодування у таких розмірах:

20% суми кредиту (але не більше 12 тис. грн.) – механізм заміни газових котлів для населення;

30% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн.) – для фізичних осіб для впровадження енергоефективних заходів.

40% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн. в розрахунку на одну квартиру) – для ОСББ та ЖБК, як юридичних осіб, для загальнобудинкових заходів.

70% суми кредиту отримувачам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Джерело: http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/ukrgazbank-vdnoviv-vidachu-jenergojefektivnih-kreditv-46914