Уряд відшкодував населенню 2,4 млн. грн за кредитами, взятими на заміну газових котлів у червні місяці

26 Серпня, 2015

kredit_kotel1

Держенергоефективності здійснено відшкодування 20 % суми кредитів, взятих населенням на “негазові” котли у червні за програмою з енергоефективності. На поточні рахунки Ощадбанку та Укргазбанку для компенсації витрат позичальників перераховано 2,45 млн. грн.

Загалом у червні банками видано кредитів на заміну газових котлів на суму майже 13 млн. грн.

“Ми контролюємо питання вчасної виплати компенсації учасникам державної програми з енергоефективності. Для цього ми постійно удосконалюємо процес перегляду зведених реєстрів позичальників, на підставі яких здійснюється відшкодування”, підкреслив С. Савчук.

“Програма заміщення газу для населення, яку ми започаткували ще в жовтні минулого року, добре себе зарекомендувала. За статистичними даними, отриманими від уповноважених банків, станом на 10 серпня видано 6131 кредит на придбання котлів, що працюють на інших, крім газу, видах палива, на загальну суму 103,2 млн. грн. Дані свідчать про те, що люди усвідомлюють, що питання переходу з газу на інші види палива є актуальним під час підготовки до опалювального сезону”, – повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Наразі відшкодовано кошти позичальникам, які отримали кредити у червні місяці на придбання “негазових” котлів. Позичальники, які оформили кредити на енергоефективне обладнання та матеріали, отримають відшкодування найближчими днями після врегулювання неточностей у наданому Агентстві реєстрі позичальників відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 № 1056.

Джерело: http://saee.gov.ua/uk/news/749