Відновлення роботи «Житомирторф» дозволить забезпечити область паливом, а людей – робочими місцями

6 Лютого, 2015

фото_14232067040Відновлення підприємств, які входять до складу концерну «Укрторф», дозволить забезпечувати держава альтернативним видом палива. Це ще один крок України на шляху до зменшення газової залежності від Росії. До того ж, запуск ряду підприємств дозволить забезпечити людей робочими місцями, а регіональні бюджети додатковими грошима.
Про низку економічних і виробничих питань, що мають ключове значення в діяльності кожного підприємства і концерну «Укрторф» в цілому, йшлося на спеціальній нараді за участю депутатів та Міністра енергетики та вугільної промисловості з керівництвом з керівництвом Державного концерну “Укрторф” та керівниками державних підприємств.

Читайте також: Перехід Житомирщини на альтернативні види палива

Одна з першочергових питань у запуску підприємств – це відновлення ліцензій. Наприклад, у разі відновлення ліцензії на користування надрами ДП «Житомирторф», споживачі нашої області отримають дешеве альтернативне паливо – торфобрикети. До того ж, це дозволить забезпечити робочими місцями 500 жителів області і наповнити бюджет регіону додатковими надходженнями.
У цьому переконаний народний депутат Вадим Кривенко, фракції «Народного фронту». Він додає, що необхідно посилити роль державного концерну «Укрторф» в питаннях оперативного управління підприємствами-учаснікми Концерну.
У нараді також взяв участь ще один депутат з фракції «Народного фронту» Павло Дзюблик, який підняв питання спрощення земельного законодавства в рамках відведення земельних ділянок під видобування торфу. Як відомо, сьогодні, діяльність усіх підприємств торфовидобувної галузі України фактично поставлена ​​на грань повної зупинки через відсутність реальної можливості отримання в користування земель торфовищ.
Міністр Демчишин запевнив, що найближчим часом підняті питання будуть вивчені і по них будуть прийняті відповідні рішення.
Джерело: Прес-служба «Народного фронту»

фото-23-1024x1024