За перехід на альтернативне паливо, можна отримати податкову знижку

24 Червня, 2015

податкова знижка1

Платник податку має право включити до податкової знижки понесені ним витрати у зв’язку з переобладнанням власного транспортного засобу з використанням альтернативних видів палива (моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів палива).

Для отримання податкової знижки фізична особа, яка здійснила таке переобладнання, повинна до кінця 2015 року подати до територіального органу Державної фіскальної служби за місцем своєї реєстрації річну податкову декларацію про майновий стан і доходи з обов’язковим заповненням додатка № 6, повідомляють у ДФС.

Окрім цього, разом з декларацією потрібно подати документи, що підтверджують витрати, здійснені з переобладнання транспортного засобу, сертифікат відповідності для переобладнаного транспортного засобу та свідоцтво про реєстрацію такого транспортного засобу (технічний паспорт). Якщо ж до кінця 2015 року платник податку не скористається правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2014 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Джерело: http://www.blitz.if.ua/news/34188