Види торфу

Верховий торф – різновид торфу, у складі якого переважає сфагновий мох, пухівка, багно і характерними властивостями якого є низькі зольність і ступінь розкладу, високі теплотворна здатність і вологоємність, (вбирає в 6-12 разів), підвищена кислотність.

Оскільки у вищевказаного виду торфу відсутні насіння бур’янів, шкідливі мікроорганізми, то він буде величезною підмогою і стане в нагоді в тепличному господарстві, а також на фермі у вигляді підстилки для тварин.

Verxovuy torf

Верховий торф – молодий, мало розкладений (до 15%) кислий торф верхнього шару, що характеризується невеликою насипною щільністю (550-600 кг / м3), великою волого поглинаючою здатністю, порівняно невеликою кількістю гумінових кислот.

Використання верхового торфу дозволяє уникнути надлишку зволоження при тривалих і рясних опадах (100 г висушеного торфу вбирає до 1000 мл вологи), що важливо при вирощуванні рослин, оскільки охороняє їх від кореневої гнилі і надлишку вологи.


Дізнатися про ціни і можливість купити верховий кислий торф у мішках, біг-бегах і іншій упаковці


Nizinnuy torf

Торф низинний – самий «зрілий» різновид торфу (до 30 тис. років), у складі якого переважають вологі дрібні елементи нижнього шару болота, які можуть злежуватися і перетворюватись у грудки, погано віддають вологу, мають рН 5,5-5,7 і характеризуються великою насипною щільністю (від 600 кг / м3) і розкладанням (> 15%), кількістю гумусу.

Торф низинний з великою користю та ефективністю застосовується для виготовлення різних сумішей (субстратів), що служать живильним середовищем при посадці насіння розсади, квітів і ін. рослин, поліпшення складу (мінерали, гумінові кислоти), структури, і фізичних показників ґрунту.

Nizinnuy torf1


Дізнатися про ціни і можливість купити низинний торф у мішках, біг-бегах і іншій упаковці