Меморандум не допоміг – «Смолинський торфозавод» готується до протестів

12 Квітня, 2016

Torfozavod
Працівники Смолинського торфобрикетного заводу, що входить до складу ДП «Чернігівторф» готові до безстрокових акцій протесту.

Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук написав голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець. Про це також повідомила голова первинної профспілкової організації Смолинської ділянки з видобутку торфу ДП «Чернігівторф», депутат Чернігівської райради Валентина Огієнко.
Проблеми на підприємстві, на якому працює понад 60 осіб, особливо загострилися з травня минулого року з появою проросійського інвестора – ТОВ «Терма Груп» – написав Михайло Волинець.
Посилаючись на слова Валентини Огієнка, він повідомив, що нібито новий інвестор не збирався запускати завод, тому працівники зробили це самовільно. Але виникла проблема з реалізацією брикету.
На додачу до цього, нещодавно в Смолині виникла ще одна проблема – загорілось торфовище. Для його гасіння довелося звернутися до військових, тому що не було чим погасити вогонь – на заводі не знайшлося дизпалива, щоб заправити техніку.
Тому виробникам торфу з метою убезпечити себе від безробіття, а село – від загибелі, нічого іншого не залишається, як починати безстрокову акцію протесту.
Нагадаємо, що в березні відбулося засідання спеціальної робочої групи по врегулюванню ситуації на «Смолинторф», в якій брали участь і представники обласної влади. Тоді ж був прийнятий меморандум. Але, очевидно, він не допоміг врятувати підприємство.
Джерело: http://4ernigiv.info/ua/strichka/23846-memorandum-ne-dopomg-smoln-torf-gotuyetsya-do-protestv.html