Бердичів запустив в експлуатацію біопаливну котельню, що є найпотужнішою на Житомирщині

6 Липня, 2015

Котел_твердопаливний

На даний час об’єкт потужністю 3 МВт забезпечує теплом будівельний ліцей, школу № 12 та частково жителів району «Червона Гора».
Твердопаливну котельню добудували до розташованої на вулиці Котовського, 41, газової, аби у випадку різкого зниження температури мікрорайон був забезпечений теплом та не постраждав від форс-мажорних обставин.
Як зазначають у КП “Бердичівтеплоенерго», на торф’яних пелетах виробництво тепла обходиться на 10 % дешевше, аніж на природному газі. У період пікового навантаження котельня споживає близько 10 тонн торф’яних гранул.
Котли для Бердичівської котельні виготовили у Коростені, а фірма “АРМ-Електро” з цього ж міста провела монтажні роботи. На твердопаливне устаткування завод-викобник дає 10 років гарантії, монтажники ж – лише 2 роки.
Перша енергоефективна котельня у Бердичеві була збудована за кошти державного бюджету – 1,2 млн гривень, міста та КП «Бердичівтеплоенерго».
Сьогодні Бердичів не збирається зупинятися на досягнутому. Наразі мерія вже обговорює з французьким інвестором можливість зведення у місті ще трьох чи навіть чотирьох аналогічних котелень.
 
Джерело: http://www.trkvik.tv/index.php?module=news&id=5680